ДНЗ № 20

Мукачівський дошкільний навчальний заклад №20.

Педагогічна рада по трудовому вихованню "Метод 6 капелюхів мислення"

25 лют. 2015
"Метод шести капелюхів", "Шість капелюхів де Боно"

Трудове виховання — цілеспрямований процес формування у дітей трудових навичок і вмінь, поваги до праці дорослих, звички до трудової діяльності. Його завдання полягає у формуванні в дітей стійких переконань, що праця є життєвою необхідністю. Трудове виховання дітей дошкільного віку передбачає привчання їх до самообслуговування, елементарних трудових дій, ручної і господарської праці. Навіть найпростіший результат трудових зусиль дитини (вимитий посуд, прибрана кімната тощо) сприяє самоусвідомленню дитини, вселяє їй впевненість у собі, прагнення випробувати себе у нових видах діяльності. Для уточнення та оновлення знань педагогів про особливості формування трудових дій, у нашому садочку з всіма педагогами був проведений цікавий та захоплюючий тренінг, в основі якого спроба навчитися приділяти увагу різним аспектам мислення по одному за раз. У результаті поєднання цих різних аспектів дає мислення в повному обсязі.Шість капелюхів мислення призначені для творчого і конструктивного мислення, які доповнюють оціночне і аналітичне. (див. фото  в фотогалереї).