ДНЗ № 20

Мукачівський дошкільний навчальний заклад №20.

Семінар-практикум серед педагогів з розділу "Трудове виховання".

18 лист. 2014
Трудись, трудись, і ніколи не лінись!

Згідно з річним планом, у листопаді місяці, у нашому дошкільному закладі відбувся семінар-практикум на тему "Трудове виховання". Ним передбачалося ознайомлення з особливостями організації роботи по трудовому вихованню в різних вікових групах, обмін досвідом по втіленню цього розділу програми вихователями дошкільних груп в повсякденнюму житті. Методистом нашого закладу подана для вихователів цікава інформація, в ході якої було висвітлено особливості організації трудового виховання, які зазначені в програмі "Дитина в дошкільні роки". Педагоги закладу підготували та виступили перед колективом зі своїми доповідями, в яких розкрили осовні особливості роботи з дітьми різного віку по даному розділу. Також в ході проведення семінару, педагоги мали змогу розгадати кросворд, ключовим словом якого було "господарсько-побутова праця". Цікавим виявилося завдання для педагогів розшифрувати абревіатру  слова "праця". Також була організована виставка методичної літератури з даного розділу, де були представлені методичні книги, періодична та художня література. Вихователі прийняли участь у колективному перегляді заняття в середній груі на тему "Професії моїх батьків", де дітки продемонстрували свою обізнаність в різних видах діяльності дорослих, важливості та необхідності праці в житті людини.