ДНЗ № 20

Мукачівський дошкільний навчальний заклад №20.

"16 днів проти насильства"!

10 груд. 2014
Всеукраїнська акція.

З метою забезпечення найкращього врахування потреб дітей, які постраждали від жорстокого поводження в родині, привернення громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім'ї, протидіїі торгівлі людьми, захисту прав жінок, дітей щорічно проводиться всеукраїнська акція "16 днів без насильства". 2014 рік не став виключенням, і в період з 25 листопада по 10 грудня в навчальних закладах нашого міста було проведено ряд заходів, присвячених цій акції. 16 днів в нашому дошкільному закладі були насичені як пізнавальною, так і виховною роботою серед вихованців та батьків закладу. З батьками проведено ряд консультацій, виготовлено інформаційні буклети на тему "Жорстоке ставлення до дітей породжує жорстокість між дітьми", "Насильство - це грубе порушення прав людини", а також папки-пересувки з інформацією "Насильство-це злочин. Захистіть себе та інших", які були представлені у батьківських куточках.

Педагогічні працівники теж не за лишилися без уваги. Практичний психолог підготувала та провела з вихователями цікавий тренінг на тему "Вербальне насильство над дітьми", в ході якого педагоги мали змогу отримати цікаву інформацію, проявити свої знання, продемонструвати набуті навички, збагатити свій досвід новими фактами. Під час тренінгу працівники закладу об'єднувались в команди, невеличкі групи, в яких вирішували різні проблемні ситуації, перевтілювались в різних персонажів, демонстрували певні дії, цікаво, корисно та весело здобували нове для свого досвіду.

Серед старших дошкільників проведено конкурс малюнків та влаштована виставка на тему "Я проти насильства", а також вихователем підготовлено та проведено заняття з правового виховання на теиу: "Подорож у Правдивію".