ДНЗ № 20

Мукачівський дошкільний навчальний заклад №20.

20 квіт. 2015
Тиждень психології в ДНЗ.
Вітаємо з днем психолога!

15 квіт. 2015
Великодня вистава
"Пасхальне яєчко"

10 квіт. 2015
Вітаємо з Христовим Воскресінням!
Христос Воскрес!

МИ РАДІ ВІТАТИ ВАС, НА НАШОМУ САЙТІ !

На виконання листа Міністерства освіти і науки України” від 07.05.2007 № 1/9-263 „Про організацію обліку дітей дошкільного віку” з метою забезпечення своєчасного і в повному обсязі обліку дітей дошкільного віку рішеннями виконавчого комітету Мукачівської міської ради від 24 березня 2015 року  № 61 „Про організацію роботи з обліку дітей дошкільного віку у 2015 році” затверджено перелік навчальних закладів за якими закріплено території обслуговування дітей дошкільного віку. Наголошуємо, що згідно абз. 1 п.2. ст.11 Закону України „Про дошкільну освіту”, наш дошкільний навчальний заклад задовольняє потреби громадян відповідної території в здобутті дошкільної освіти:
Перелік вулиць, які обслуговує ДНЗ № 20:

вул. Айвазовського, Академіка Морозова, Борканюка, вул. Духновича (від перехрестя вулиць Садова-Стуса до переїзду), Радищева, Глінки, Римського-Корсакова, І  пров. Римського-Корсакова, ІІ  пров. Римського-Корсакова, Духновича пров.,Ударників,Мусорського, Шандора Пака, Оробця,, Терека, Пархоменка, Стуса, Клочурака С., Крива, Мазепи Івана, Маргіттая Антонія, Мондич Олени,  Парканія (від вул. Садової до вул. Вітенберга), Патруса-Карпатського А., Тельмана, Химинця Юліана, Цібере Павла, Чорновола В.,