ДНЗ № 20
 
Мукачівський дошкільний навчальний заклад №20.

Правила прийому

Правила прийому в ДНЗ № 20

 

     Прийом дітей до дошкільного навчального закладу здійснює керівник ДНЗ протягом календарного року.
     Групи у дошкільному навчальному закладі комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце в дошкільному навчальному закладі державної та комунальної форм власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів)
    Першочергово до розгляду беруться ті заяви батьків, діти яких зареєстровані на вулицях, які обслуговує наш дитячий садок. 

 

Для зарахування дитини до дошкільного навчального закладу №20 необхідні такі документи, як:

 

1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють що до влаштування дитини до дитячого закладу на ім'я міського голови, з подальшим розглядом на засіданні виконавчого комітету Мукачівської міської ради. Заява подається до міського відділу освіти.

2. Електронна реєстрація  на сайті http://dnz20.zakosvita.com.ua/uk/site/elektronna-reestratsiya.html

3.Медична карта дитини  (форма №26/о).

4. Ксерокопію  свідоцтва про народження дитини. 

5. При наявності пільг - документи, що їх підтверджують.

6. Батькам необхідно мати паспорт і свідоцтво про народження дитини.

7. Папку для зберігання документів.

 

 

 

Відрахування дитини з дошкільного навчального закладу здійснюється:

 

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

• на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільному навчальному закладі даного типу;

• у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

    

Адміністрація дошкільного навчального закладу письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.

 

 

ШАНОВНІ БАТЬКИ !!!
Якщо Ви обрали наш заклад для Вашої дитини, Вам необхідно пройти on-line-реєстрацію, заповнивши реєстраційну форму на сайті  dnz20.zakosvita.com.ua
Наявність в реєстрі інформації про дітей, які будуть відвідувати ДНЗ, є обов"язковою умовою зарахування дитини до дошкільного навчального закладу. При успішній реєстрації заявці встановлюється статус "Зареєстровано в черзі", дата та час реєстрації не підлягає зміні за жодних умов.
До настання бажаної дати зарахування Вам потрібно необхідні документи надати завідуючій визначеного дошкільного закладу. В іншому випадку Ваша черга автоматично скасовується.